Andrzejki w świetlicy

28 listopada, we wtorek w grupie 2 świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa. Zgodnie z tradycjami dzieci wróżyły sobie przyszłość i bawiły się przy muzyce. Dużo osób było przebranych za postacie związane z andrzejkami. Mogły też poczęstować się słodyczami przygotowanymi przez wychowawczynię grupy świetlicowej. W przygotowaniu wróżb i sali do zabaw pomagały uczennice klasy 8b: Julia Gajewska, Blanka Banaszkiewicz, Klaudia Barańska i Alicja Rybus. Były one wróżkami przepowiadającymi wykonywany w przyszłości zawód, imię bliskiej osoby i wiele innych faktów z przyszłości. Po przeprowadzeniu wróżb nastąpiła zabawa taneczna, a starsze koleżanki były wodzirejkami. Zabawa była bardzo udana, dzieci były zadowolone ze wspólnie spędzonego czasu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików z imprezy do Strefy video.