Najlepsi z Najlepszych

17 maja 2023 r., w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych w województwie łódzkim dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023.

Zorganizowano konkursy z 11 przedmiotów, w których wzięło udział prawie 20 tysięcy uczniów, zaś tytuł laureata uzyskał 210 uczestników.

Szczególne słowa uznania i ogromne brawa otrzymało 19 uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata z kilku przedmiotów.

Wśród tych Najlepszych z Najlepszych znalazła się nasza "Szkolna Królowa Nauk" Zofia Fabijańska, która uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.