Bicie rekordu w czytaniu na przerwie

Już po raz kolejny społeczność SP4 przyłączyła się do ogólnoplskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Czytaliśmy w czwartek 26 października.

Najmłodsi uczniowie wzięli udział w "Przerwie na czytanie" czytając z wychowawcami w klasach. Mogli także przyjść na każdej przerwie do biblioteki, gdzie członkowie aktywu bibliotecznego zapoznali ich z książką pt. "Mój tata jest olbrzymem". Starsi uczniowie czytali na korytarzach i w klasach.  Zgodnie z powiedzeniem, że przykład idzie z góry w czwartkowym wydarzeniu wzięli również udział Pan dyrektor i Pani wicedyrektor. Nie zabrakło również innych pracowników szkoły. I zapewne dlatego udało się pobić ubiegłoroczny rekord naszej szkoły, w SP 4 czytało 125 osób.

BRAWO! DZIĘKUJEMY i do zobaczenia w przyszłym roku.